Kurumsal Yapımız
Karot Kandil Kaliteli Hizmetin İstanbuldaki Adresi
ANADOLU YATAK
1995 yılında kurulan firmamız ANADOLU YATAK 2009 yılında yatak ve baza üretimine başlamıştır. Anadolu Yatak her geçen yıl başarılarına yenilerini eklemektedir. 

İnsan sağlığına verdiği önem doğrultusunda, tüm ürün gruplarında kullandığı kaliteli ve özel malzemeleri, kapesite ve teknolojik üstünlükleriyle türk yatak sanayinin önemli üretim kuruluşlarından biri olmuştur.

Geniş üretim yelpazesine sahip olan Anadolu Yatakları,farklı özelliklerde yatak ve baza çeşitleri , bu ürünleri tamamlayan yatak başlıkları , fonksiyonel ilave yatak altarnatifleri ve yatak üst tekstili üretiminde üstün nitelikleri sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmıştır.

Üretimini iç pazarda satışa sunan firmamız , ürünlerini tüm Türkiye'ye ulaştırmaktadır. Anadolu Yatakları turizm sektörünün tercih ettiği bir marka olmayı başarmıştır. Kaliteli, sağlam ve ekonomik ürün gruplarıyla yalnızca Türkiyede değil yurtdışında da bir çok otel işletmeleri tarafından tercih edilen bir marka olmuştur.

Ürettikçe artan kalitesi yenilik ilkesiyle sürekli kendisini geliştiren Anadolu Yatakları tüm Türkiyede tercih edilen bir marka olmanın gururuyla yoluna devam etmektedir.